Čtvrteční Noční linka: Jezdili jste rádi na dětské tábory?

22. červenec 2021

Ať už jako děti nebo vedoucí? Kam to bylo? Jak na to vzpomínáte? V jaké době jste se účastnili táborů? Bavilo vás to nebo jste to tenkrát brali jako za trest? Co jste se na táboře naučili, jaké vzpomínky si z nich nesete až do dneška? Poznali jste tam třeba i budoucí kamarády? Jezdili jste pak už v opačné roli, tedy jako vedoucí?

Dětské tábory patří k prázdninám a mají bohatou historii. Snad každý z nás se nějakého zúčastnil. Někdo jen jednou, jiní se na táborové zážitky vždy těšili. Tábory pořádají skauti, pionýři, vodáci i další organizace.

Tábory mají nejrůznější zaměření. V dnešní době jsou právě i o atraktivním programu. Také jste se některého zúčastnili, jezdili jste pravidelně? Kdy to bylo a kam? Jak na to vzpomínáte a jak vypadal váš táborový program.

Na vaše zážitky a vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu mu můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?