Český rozhlas Hradec Králové naděloval čerstvé pečivo a dobrou náladu. Za písničku snídaničku!

14. únor 2019
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Český rozhlas Hradec Králové opět naděloval čerstvé pečivo a dobrou náladu

Tým Českého rozhlasu Hradec Králové dnes po ránu opět naděloval čerstvé pečivo i dobrou náladu. Šestice rozhlasáků v čele s ředitelem Jiřím Kánským a Ladou Klokočníkovou přijela pozdravit zaměstnance firmy Kaden na Novém Hrádku, která vyrábí hračky. Vyhráli totiž v naší netradiční soutěži Za písničku snídaničku.

S mikrofonem nechyběla ani redaktorka Eva Boudová.

Posloucháte Český rozhlas Hradec Králové v práci a chtěli byste přitom alespoň jednou posnídat se svými kolegy na pracovišti a navíc ve společnosti moderátorů Českého rozhlasu Hradec Králové?

Máte možnost poslat pozdrav do vaší firmy, dílny nebo kanceláře v Písničkách od srdce, které vysíláme denně mezi 12:00 a 13:00 a mezi 17:00 a 18:00 hodinou. A my vám nejen přání splníme a zahrajeme písničku!

Můžete to být právě vy, komu přivezeme exkluzivní snídaňové menu přímo z Kvíčerovské pekárny.

Dnes jsme přivezli pečivo do firmy Kaden na Novém Hrádku snídani kolektivu, který se zapojil do naší soutěže "Za písničku snídaničku". Snídaně se vydařila a my už se těšíme na další výjezd.

Poslouchejte nás, zatelefonujte, nebo napište a příště přijedeme možná i k vám!

autoři: Eva Boudová , baj
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová