Bohatá rozhlasová vánoční nadílka aneb dárky v mnoha našich soutěžích!

16. listopad 2021

Český rozhlas Hradec Králové připravil pro posluchače až do 23. prosince několik vánočních dárků v podobě soutěží. A speciální vánoční soutěž je přichystána i na Štědrý den.

Velkou vánoční soutěž si budou moci posluchači vyzkoušet od 29. listopadu do 19. prosince několikrát denně. Stačí pozorně poslouchat rozhlasové vysílání a po zvukovém signálu zavolat na telefonní číslo 726 46 46 46.

Na pomyslném vánočním stromečku si každý, kdo se dovolá, bude moci vybrat jednu vánoční ozdobu. Pod jednotlivými čísly budou ukryté elektrospotřebiče, stromky, kapři, vánoční ozdoby a další ceny.

Od 29. listopadu nás pozorně poslouchejte a jakmile zaslechnete tento signál:

„Velká vánoční soutěž Českého rozhlasu Hradec Králové “ volejte studio: 726464646 a vyhrajte vánoční ozdoby, stromečky, kapry, knížky, CD, kuchyňské  spotřebiče a spoustu dalších dárků. V adventu také sledujte pozorně web hradec.rozhlas.cz a také náš profil na Facebooku, kde najdete nápovědu. Velká vánoční soutěž Českého rozhlasu Hradec Králové až do 19. prosince.

Jaká čísla už byla vybrána:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 17, 21, 23, 24, 29, 30, 32, 43, 47, 49, 50, 51, 54, 61, 63

Pohádkové Vánoce jsou připraveny každý den v 9 hodin a 45 minut. Připomeneme  si nejznámější české vánoční pohádky, bez kterých si neumíme sváteční čas představit. Odměnou za správné zodpovězení jedné soutěžní otázky jsou dárkové poukazy.

Speciální vánoční soutěž Český rozhlas Hradec Králové připravuje i na Štědrý den, kdy bude nadělovat po celý den nejen dárky, ale i nové vánoční pořady.

I medvědi slaví Vánoce (ilustrační foto)

Toto je jediný dokument, jehož smyslem a cílem je stanovení úplných a podrobných pravidel soutěže Českého rozhlasu Hradec Králové s názvem „Velká vánoční soutěž Českého rozhlasu Hradec Králové“. Tato pravidla mohou být měněna a upravována pouze a jedině s výslovným souhlasem provozovatele soutěže, kterým je Český rozhlas Hradec Králové.

Pravidla soutěže:

 1. Provozovatelem soutěže je Český rozhlas Hradec Králové, sídlem Havlíčkova 292, 501 01 Hradec Králové (dále jen "provozovatel").
 2. Ceny věnoval provozovatel, Nakladatelství KAZDA, s.r.o., Pavel Kulhánek-KSpol, Železářství Soukup s.r.o., Městské lesy Hradec Králové a.s., Melichar CZ.
 3. Soutěž probíhá ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové na území Královehradeckého kraje od 29. 11. 2021 do 19. 12. 2021.
 4. Soutěžícím může být pouze fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky.
 5. Jakmile v období uvedeném v bodu 3 zaslechne soutěžící ve vysílání signál: “Velká vánoční soutěž Českého rozhlasu Hradec Králové”, zavolá jako první na telefonní číslo: 726 46 46 46 a odkryje jedno z 63 čísel na vánočním stromečku, které ještě nikdo před ním neodkryl, ihned získá jednu z cen (poukázka na odběr vánočního stromku-borovice, poukázka na odběr kapra, sada dřevěných vánočních ozdob, dřevěný dekorační svícínek, kniha – Pochoutky z Chaloupky, kniha – Zálety Aleny Zárybnické, CD – Vánoční zázrak – Karel Gott, DVD – Vánoční galakoncert Lucie Bílé, CD – Jan Jakub Ryba – klasické vánoční CD, kniha – Ptačí smysl – jaké je to být ptákem, toastovač, sušička na ovoce, tyčový mixér) Každý jednotlivý posluchač se může zúčastnit soutěže pouze jednou.
 1. Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí s tím, že v případě výhry si tyto ceny vyzvedne u provozovatele osobně dle dohody, nejpozději do čtrnácti dnů od ukončení soutěže tj. do 3. 1. 2022 včetně. Pokud si soutěžící tyto ceny nevyzvedne do stanovených 14 dnů, cena propadá ve prospěch provozovatele a soutěžící nemá další nárok na případnou finanční nebo jakoukoli jinou náhradu výhry.
 2. Objemné ceny provozovatel nezasílá poštou. Drobné ceny zašleme poštou.
 3. Výherce souhlasí s uveřejněním svého jména ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové a na internetových stránkách provozovatele (na adrese: www.hradec.rozhlas.cz) v době vyhlášení výsledků soutěže. Předání všech výher zajišťuje provozovatel.
 4. Soutěžící bez výhrad přijímá tato pravidla. Poruší-li je, může být ze hry vyloučen a nemá nárok na výhru. Jakékoliv vymáhání výher nebo účasti v soutěži právní cestou je vyloučeno. Finanční plnění výher není možné.
 5. Účastí v soutěži každý soutěžící souhlasí s tím, že provozovatel soutěže je oprávněn užít jména a podobizny výherců ve sdělovacích prostředcích a propagačních materiálech provozovatele. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim.
 6. Soutěžící, který cenu nebo ceny převezme osobně na Oddělení marketingu a obchodu Českého rozhlasu Hradec Králové, je povinen před převzetím ceny úplně, řádně a pravdivě vyplnit předávací protokol potvrzující řádné převzetí ceny. Výherce, který nejpozději ke dni převzetí ceny nedovršil 15 let věku je povinen cenu převzít spolu se svým zákonným zástupcem.
 7. Soutěž je určena posluchačům Českého rozhlasu Hradec Králové. Nesmějí se jí zúčastnit zaměstnanci a spolupracovníci provozovatele, partneři ani reklamní agentury ve smluvním vztahu a jejich nejbližší rodinní příslušníci.
 8. Provozovatel si vyhrazuje právo měnit pravidla soutěže, případně ji odložit, přerušit, odvolat, zastavit, prodloužit nebo posunout termín konání či bez náhrady úplně zrušit.

14. Tato pravidla jsou platná ode dne vyhlášení. Jejich plné znění je uloženo v kanceláři Oddělení marketingu a obchodu Českého rozhlasu Hradec Králové a vystaveno na internetové adrese: hradec.rozhlas.cz

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Hurvínek? A od Nepila? Teda taťuldo, to zírám...

Jan Kovařík, moderátor Českého rozhlasu Dvojka

3 x Hurvínkovy příhody

3 x Hurvínkovy příhody

Koupit

„Raději malé uměníčko dobře, nežli velké špatně.“ Josef Skupa, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka